Jak Skutecznie Podrywać Dziewczyny? – 11 Rad

Nigdy Nie Było Łatwiej

Poznawanie ładnych dziewczyn jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Sposób w jaki poznaje się nowych ludzi zmienił się diametralnie w ciągu ostatnich lat.

Media społecznościowe, z Instagramem na czele odgrywają teraz kluczową rolę w tym procesie, ludzie są o wiele bardziej otwarci na przygody, a atmosfera w klubach jest w znacznym stopniu swobodniejsza.

Oczywiście, podstawowe zasady budowania atrakcyjności oraz poznawania nowych osób nadal są takie same.

Jeżeli jednak nie będziesz umiał wpasować się w obecny klimat, bardzo dużo zostawiasz na stole, i będzie Ci o wiele trudniej poznać kogoś interesującego.

W tym wpisie dowiesz się, jak sprawić, aby Twoje wieczorne wyjścia do klubów stały się dużo bardziej owocne a szansę na poznanie interesującej Cię dziewczyny znacząco wzrosły.

Mindset

Czy gdybyś miał wszystkie pieniądze na ziemi, wstydziłbyś się podejść do kogoś aby wręczyć mu gruby plik z kasą?

Ja też nie. 

Takie samo podejście powinieneś wykształcić w sobie również w kontekście podchodzenia do dziewczyn.

Większość dziewczyn lubi być zagadywana w fajny, otwarty sposób.

Każdy z nas, włącznie z Tobą ma możliwość sprawienia że czyjś dzień stanie się lepszy.

Chcąc odnosić sukcesy w relacjach z kobietami, powinieneś wychodzić z głęboko ugruntowanego przekonania, że Twoje życie już jest zajebiste, Twój wieczór już jest udany, i chcesz jedynie sprawdzić co może stać się dalej.

Energia

Substancją każdej interakcji jest energia którą roztaczasz wokół siebie.

To, czy będzie ona pozytywna czy też nie, będzie zależało głównie od Twojej osobistej relacji z samym sobą oraz otaczającym Cię światem.

To jak postrzegasz otaczającą Cię rzeczywistość oraz innych ludzi, będzie warunkowało to, kal będziesz czuł się w środku.

Nie umiejętność wytwarzania wokół siebie pozytywnej atmosfery wynika najczęściej z faktu, że (często podświadomie) jesteś przekonany, iż Twoje życie jest niekompletne, nie zasługujesz na bycie lubianym i coś sprawia, że nie możesz być szczęśliwy tu i teraz.

Jest to bardzo toksyczny, niezdrowy mindset, i jeżeli chcesz aby Twoje życie zaczęło przybierać więcej pozytywnych barw – zacznij nad tym pracować.

Twój rozwój powinien bazować zarówno na pracy wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Czy można się nauczyć podrywu?

Można, ale trzeba podchodzić do tego z głową.

Duża część gości poszukujących wszelkiego rodzaju technik oraz trików służących podrywaniu dziewczyn, ma tak naprawdę dużo głębiej zakorzeniony problem związany z niską samooceną i niezdrowym podejściem do rzeczywistości. 

Problem ten pozostaje nierozwiązany gdy skupiają się oni tylko na powierzchownych rozwiązaniach (techniki uwodzenia) i nie prowadzi to do budowania zdrowych, długoterminowych relacji z ludźmi.

Oczywiście, warto jest znać kilka trików oraz technik, i na pewno poznasz dzisiaj kilka z nich.

Niemniej jednak, przede wszystkim powinieneś zadbać o to, aby czuć się pewnie będąc w klubie i dzielić się swoją dobrą energią z innymi.

Inner Game i Mowa Ciała

Kluczowe komponenty atrakcyjności takie jak humor, pewność siebie, mowa ciała czy intonacja, będą wynikały właśnie z tego, na ile masz ogarnięty swój “inner game” – czyli Twoją relację ze sobą samym.

Mimo wszystko, nawet jeżeli nie czujesz się ze sobą w pełni dobrze, nadal powinieneś podejmować działanie oraz dbać o te elementy, aby powoli przestawiać swój mózg na bardziej pozytywne wzorce.

Amy Cuddy w swoim rewelacyjnym Ted Talku opowiada o tym, jak Twoja mowa ciała wpływa na Twój stan wewnętrzny.

To jak stoisz, mówisz, siedzisz oraz generalnie – to jak się zachowujesz ma duży wpływ na to jak się czujesz w środku.

Więc działa to w obydwie strony.

Nie tylko Twój dobry lub zły stan wewnętrzny będzie warunkował to jak mówisz, stoisz oraz jak się zachowujesz, ale też to jaką przybierasz postawę będzie miało wpływ na to jak czujesz się w środku.

Oznacza to, że jesteś w stanie “oszukać” swój mózg, i zachowując się w pewny siebie i zrelaksowany sposób, zmienić swój stan wewnętrzny.

Zdecydowanie powinieneś zacząć to wykorzystywać.

Zawsze stój pewnie, swobodnie, oddychaj spokojnie oraz głęboko i patrz się dziewczynom w oczy.

Mów spokojnym, zdecydowanym tonem. Twój głos powinien być opanowany, ale nie powolny.

Intonacja tego co mówisz, również ma bardzo duże znaczenie.

Pewne siebie, dominujące osoby często uzywają tonu rozkazującego lub oznajmującego z tonacją opadającą.

Taki ton będzie atrakcyjny dla większości kobiet, ponieważ jest dużo pewny siebie, dominujący i nie słychać w nim chęci przypodobania się.

Pamiętaj jednak o tym, że zawsze powinieneś podtrzymywać swobodny i zabawny charakter rozmowy.

Świadomość Otoczenia

Jest to kolejny niesamowicie istotny element budowania atrakcyjności.

Zawsze powinieneś być świadomy tego, jak inni czują się wokół Ciebie, i co jakiś czas upewniać się, że czują się komfortowo w Twoim otoczeniu.

Nie chodzi o to abyś, robił to w cipowaty, niepewny sposób, i co 30 sekund pytał się dziewczyn czy nadal chcą z Tobą rozmawiać, ale o to, aby uniknąć sytuacji w której przekroczysz czyjąś granice komfortu, nie będąc tego świadomym.

Więc zawsze zwracaj uwagę na reakcje drugiej osoby na to co robisz – najczęściej będzie to widoczne po przez mimikę, subtelne gesty oraz zachowania występujące w reakcji na to, co robisz lub mówisz.

Aby uniknąć paraliżu w działaniach spowodowanego nadmierną analizą sytuacji – zawsze kalibruj swoje zachowania po fakcie, a nie przed. 

Więc jeżeli chcesz kogoś przytulić – przytul go w pewny siebe i otwarty sposób, i jeżeli zauważysz że reakcja jest neutralna bądź negatywna – oznacza to, że ten stopień kontaktu nie jest komfortowy dla drugiej osoby i powinieneś się do tego dostosować. 

Często będzie jednak zupełnie odwrotnie.

Czy Ona Mnie Lubi?

Czasami może być trudno ocenić to, czy druga osoba jest nastawiona pozytywnie czy też neutralnie do Ciebie. Jeżeli masz z tym problem, możesz sprawdzić to na wiele sposobów.

Tańcząc z dziewczyną – możesz np. Popatrzeć się jej w oczy i w zabawny sposób zapytać się, czy podoba się jej to co robicie.

Innym sposobem na sprawdzenie czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana jest może być np. wystawienie dłoni w kierunku jej dłoni – aby złapała Cię za rękę.

Jeżeli dziewczyna odwzajemni gest, możesz śmiało założyć że podoba się jej to co robicie, i zaprowadzić ją tam gdzie chcesz.

W zależności od sytuacji różne sposoby na sprawdzenie czy zainteresowanie jest obustronne będą adekwatne, i zawsze powinieneś się upewniać że druga osoba nadal chce kontynuować kontakt z Tobą. I jeżeli tak nie jest, nie powinieneś próbować jej do tego zmuszać czy przekonywać.

Skuteczny podryw z poszanowaniem drugiej osoby to sztuka wymagająca wiele wyczucia.

To jak wcześnie zainicjujesz kontakt fizyczny również ma duże znaczenie. Jeżeli po 40 minutach rozmowy nagle zaczniesz dotykać dziewczynę, może okazać się to dla niej trochę dziwne i niezręczne.

Z drugiej strony, jeżeli od samego początku interakcji będziesz z nią fizyczny, może uznać że taki po prostu jesteś, i że to dla Ciebie normalne, i nie będzie miała nic przeciwko temu, abyś po kilku minutach rozmowy ją pocałował.

Nie jestem w stanie opisać tutaj wszystkich możliwych scenariuszy, ale w skrócie chodzi o to abyś upewniał się, że druga osoba wyraża zgodę na bliższy kontakt z Tobą – nie tracąc przy tym pewności siebie i nie rujnując tym interakcji.

Pamiętaj o tym, aby budować fizyczność z innymi ludźmi w sposób stopniowy, pewny siebie, ale wrażliwy na jakiekolwiek negatywne reakcje.

Trzy Typy Reakcji

Generalnie, w kontaktach z dziewczynami możesz uzyskać 3 typy reakcji: pozytywną, neutralną bądź negatywną.

 Przykładem pozytywnej reakcji na będzie np. sytuacja w której uśmiechając się do dziewczyny przytulasz ją i ona to odwzajemnia. Wtedy możesz uznać, że to co robicie, podoba się jej, i nadal stopniowo możesz inicjować dalszy kontakt.

Jeżeli jednak druga osoba w żaden sposób nie reaguje na Twój dotyk – będzie to reakcją neutralna. Nie jest to dobra reakcja, I jeżeli otrzymujesz takie reakcje, powinieneś odpuścić kolejne próby inicjowania dotyku przynajmniej na jakiś czas.

Negatywną reakcją jest np. sytuacja w której dziewczyna odpycha Cię, ściąga z siebie Twoją rękę lub fizycznie stara się Ciebie uniknąć.

 Taka sytuacja oznacza, że posunąłeś się za daleko i Twoje działania są zajebiście nieskalibrowane. 

Odsuń się wtedy od niej, podnosząc ręce do góry i szczerze ją przeproś, zachowując przy tym jednak dobry humor.

Dodatkowo, powinieneś powiedzieć coś w stylu: “Sorry, czasami posuwam się za daleko:” i po prostu zmienić temat rozmowy aby rozładować napięcie.

Jest to niesamowicie ważne, i musisz stanowczo pokazać że wycofujesz się ze swoich działań jeżeli uzyskujesz negatywną reakcję, jednocześnie nie psując atmosfery imprezy i unikając eskalacji sytuacji w postaci wypierdolenia Cię z klubu i ewentualnych problemów. 

Dlatego też uśmiech oraz empatia są bardzo istotne.

Rozumiejąc drugą osobę pokażesz, że nie jesteś creeperem, i nie miałeś zamiaru sprawić, aby czuła się z Tobą niekomfortowo, oraz pokażesz, że czaisz sytuację i umiesz skalibrować swoje działania.

Swobodna Atmosfera

Będąc w klubie, unikaj oceniania ludzi. Nikt nie lubi bycia ocenianym, i jeżeli oceniasz innych, ludzie będą czuć się z Tobą skrępowani.

Powinieneś budować w okól siebie luźną, swobodną atmosferę, i jeżeli masz kogoś oceniać lub krytykować – rób to tylko w żartach upewniając się że ogólna atmosfera interakcji idzie w górę i dziewczyna wie, że się z nią drażnisz.

W celu zbudowania “rozpędu” w nawiązywaniu interakcji, powinieneś rozmawiać z każdym kogo spotkasz już od momentu wyjścia z domu.

Dzięki temu przestawisz się w dużo bardziej towarzyski tryb i dużo łatwiej będzie nawiązywać Ci kontakty z ludźmi.

Oprócz  tego, gdy poznasz kilka nowych osób  w klubie, możesz zapoznawać ich ze sobą łącząc grupy. 

Nie ważne że znasz kogoś dopiero od pól godziny, przedstaw go innej osobie w fajny, interesujący sposób przytaczając jakiś ciekawy fakt na jego bądź jej temat.

Dzięki temu, zaczniesz budować w klubie swój mały krąg znajomych i staniesz się centralną osobą imprezy. Sprawi to, że Twój status drastycznie poszybuje w góre, a dziewczyny widząc, że wszędzie masz przyjaciół, koniecznie będą chciały Cię bliżej poznać.

W ten sposób możesz poznawać od kilkunastu do kilkudziesięciu uroczych dziewcząt w każdy weekend.

Jak poprowadzić to dalej?

Przede wszystkim – nie pytaj dziewczyn o numer.

Generalnie rzecz biorąc, to w ogóle nie powinieneś się jej pytać, tylko proponować wymienienie się kontaktami.

Gdy poznasz interesującą dziewczynę, powiedz jej że jest interesująca i zaproponuj abyście wymienili się Instagramami.

Wpisz na jej telefonie swoją nazwę i wyślij do siebie wiadomość, aby uniknąć sytuacji w której wylądujesz w folderze “Inne”.

Może to być np. zabawny filmik który razem nagracie. 

Zanim to zrobisz, możesz zatrzymać się na chwile i kazać jej obiecać, że nie będzie wysyłać ci zdjęć kutasów i dopiero jak wybuchnie śmiechem powiedzieć “ok… zaufam Ci” i wklepać swoją nazwę do telefonu.

Dzięki treściom które publikujesz na Instagramie, będzie miała okazję zobaczyć co robisz, czym się interesujesz i jakim jesteś gościem nawet jeżeli rozmawialiście tylko przez pięć minut.

Platforma ta stwarza również fajne, swobodne podłoże do komunikacji dzięki DM-om i odpowiedziom na Stories. Więcej o wykorzystywaniu Instagrama znajdziesz w moim poradniku o pisaniu. 

Jeżeli chcesz abym zrobił o tym jeszcze jeden specjalny wpis – daj znać w komentarzu.

Numer od dziewczyny biorę przeważnie dopiero w momencie w którym umawiamy się na robienie czegoś wspólnie przez Instagrama, a do niektórych dziewczyn z ktorymi się spotykam, nawet nie mam numeru telefonu.

W pierwszej połowie imprezy, rozmawiaj z ludźmi, bądź towarzyski i wymieniaj się Instagramami z ładnymi laskami. 

Oprócz tego, zawsze powinieneś mieć coś fajnego do robienia później  jako „afterparty”.

 Oznacza to, że powinieneś mieć posprzątane mieszkanie w którym jest ciekawego coś do roboty.

 „Afterparty” może oznaczać nawet pizze i drinki u Ciebie w mieszkaniu oraz oglądanie filmu.

Może to być naprawdę cokolwiek, ważne tylko, aby był to jakiś fajny, ekscytujący plan na resztę nocy w momencie w którym atmosfera w klubie powoli zacznie gasnąć lub interesująca Cię dziewczyna również jest Tobą bardzo zainteresowana.

Alkohol

Nie wiem czy muszę to mówić, ale patrząc na niektórych gości w klubach myślę, że chyba powinienem.

Nie upijaj się jak szmata.

Najlepszym rozwiązaniem które Ci serdecznie polecam, jest nie picie alkoholu wcale.

Uzależnianie swojego społecznego nastroju od bycia pod wpływem określonych substancji nie jest dobrym rozwiązaniem długoterminowo, i jeżeli przyzwyczaisz się do robienia tego po kilku piwach, później trudniej będzie robić Ci to na trzeźwo.

Dodatkowo, jeżeli pijesz, pod koniec wieczoru będziesz już mniej bystry, mniej ogarnięty i szanse że coś spierdolisz będą jeszcze wyższe.

Zabieranie Ze Sobą Dziewczyny

Na koniec kilka kwestii dotyczących zabierania dziewczyny do domu.

Zawsze na początku rozmowy powinieneś zorientować z kim jest, co robi następnego dnia, i generalnie ocenić jakie przeszkody mogą stanąć wam na drodze do przeżycia reszty wieczoru w fajny sposób.

Być może dziewczyna do której zagadujesz musi jutro rano być na lotnisku, albo za 40 minut odbiera ją chłopak.

Ustalanie logistyki na samym początku interakcji jest bardzo więc bardzo ważne.

Jeżeli okaże się, że nie możecie spędzić razem reszty wieczoru, zawsze będziesz miał ją na Instagramie dzięki czemu będziecie mogli spotkać się innego dnia.

Najczęściej, dziewczyny nie chodzą same do klubów, więc powinieneś upewnić się że jej przyjaciele nie będą się o nią martwić oraz pokazać im że jesteś spoko oraz ich przyjaciółka myśli to samo.

Zabierając dziewczynę od grupy znajomych, zapytaj się, czy możesz ukraść ją na chwilkę,  zabierz ją na bok i zapytaj się czy przyjaciele nie będą się o nią martwić i ustal z nią szczegóły.

Wychodzenie z wingmenem ma dużo plusów, wracając po imprezie do Ciebie, Twój kumpel może zadbać o to, aby przyjaciółka która wyszła z Twoją dziewczyną nie czuła się osamotniona.

Co dalej?

Jeżeli masz jakieś pytania – wbijaj na naszą zamkniętą grupę Facebook, na której chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi.

Dodatkowo, jeżeli uważasz, że Twoje relacje z kobietami mogłyby być lepsze – wskocz na darmową konsultację telefoniczną ze mną lub trenerem z mojego zespołu.

Podczas rozmowy dokładnie przyjrzymy się Twojej sytuacji i  przygotujemy dla Ciebie konkretny plan działania dzięki któremu będziesz dokładnie wiedział co musisz zrobić, aby zmienić swoją sytuację na lepsze.

Jeżeli uznamy, że jesteśmy w stanie Ci pomóc, otrzymasz również możliwość dołączenia do naszego Programu Mentoringowego. W ramach Programu przeprowadzimy Cię przez proces Twojej osobistej transformacji i osobiście dopilnujemy abyś robił to, co trzeba aby odnieć konkretne i wymierne rezultaty w relacjach z dziewczynami.

Aby się zapisać, wypełnij krótki formularz, wybierz godzinę, i do usłyszenia na Twojej darmowej konsultacji.

Twoja Darmowa Konsultacja

Uwaga! Ilość miejsc mocno ograniczona! Jeżeli link nadal działa – oznacza to, że mamy jeszcze wolne miejsca!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać nagranie filmu:

[Ads] [VSL 2024] [RT - MOF] Wpisz adres e-mail aby otrzymać film (#68)

Twoje informacje są zabezpieczone 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać nagranie filmu:

[Ads] [VSL 2024] Wpisz adres e-mail aby otrzymać film

Twoje informacje są zabezpieczone 🔒

Wpisz swoje dane, na które chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Ads] Wpisz adres email i nr tel, aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

[Ads] Wyzwanie 21 dni - podaj e-mail

Wpisz dane do zamówienia:

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Social Media] Wpisz adres e-mail aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Ads] Wpisz adres e-mail aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Ads] Wpisz adres e-mail aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒