Kim jesteśmy?

Nasza Misja:

 
Pomagamy mężczyznom w budowaniu większej pewności siebie w relacjach międzyludzkich, aby mogli poznać odpowiednie partnerki do związków. Robimy to za pomocą kursów, społeczności, mentoringu oraz terapii online.
 
W współczesnym społeczeństwie samotność jest coraz większym problemem. Brakuje źródeł, na podstawie których mężczyźni mogliby rozwijać umiejętności budowania pewności siebie oraz tworzenia zdrowych i satysfakcjonujących relacji na żywo. To prowadzi do zagubienia, izolacji lub ograniczania się tylko do wykorzystywania aplikacji randkowych.
 
Naszą misją jest wspieranie mężczyzn w budowaniu pewności siebie oraz rozwijaniu umiejętności międzyludzkich, by mogli budować zdrowe i szczęśliwe relacje romantyczne. Wierzymy, że dzięki rozwojowi osobistemu i pracy nad sobą, nasi klienci są w stanie pokonać samotność, przyciągnąć odpowiednią partnerkę i stworzyć z nią szczęśliwy związek oparty na miłości oraz wzajemnym szacunku.
 
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza pomoc w budowaniu satysfakcjonujących relacji przyczynia się do tworzenia bardziej odpowiedzialnych, trwałych i zdrowych rodzin klientów w przyszłości. Rodziny stworzone przez naszych klientów stanowią wzór dla swoich dzieci, wnuków i dalszych pokoleń. Wartości oraz ciężka praca wykonana przez mężczyzn, jako naturalnych liderów, mają korzystny wpływ na kolejne pokolenia, przyczyniając się do tworzenia zdrowego i szczęśliwego społeczeństwa.
 
Nasze Dążenia:
 
– Otaczamy każdego klienta profesjonalną, indywidualną opieką, empatią oraz wsparciem, poprzez ciągłe rozwijanie naszego zespołu ekspertów i wykorzystywanie skalowalnych narzędzi edukacyjnych online.
 
– Pomagamy 1000 mężczyznom rocznie zbudować pewność siebie oraz umiejętności, pozwalające im wejść w zdrową i szczęśliwą relację, aby ostatecznie przyczynić się do stworzenia 10 milionów szczęśliwych związków, a następnie rodzin przez pozytywną transmisję międzypokoleniową.
 
– Budujemy największą społeczność dla mężczyzn chcących rozwijać się w obszarze relacji w Polsce. Społeczność, której misją jest wzmacniać wiele następnych pokoleń rozwijających się mężczyzn.
 
Wierzymy w:
 
– Tradycyjne wartości takie jak ciężka praca, odpowiedzialność i determinacja w osiąganiu celów. Te wartości są kluczowe w życiu mężczyzny jako sposób na osiągnięcie spełnienia, które jest rezultatem sukcesu zawodowego i osobistego.
 
– Odwagę jako zdolność do stawiania czoła trudnościom i pokonywania własnych barier.
 
– Samopoznanie, samozrozumienie i ciągły samorozwój jako drogę do szczęśliwego, bardziej świadomego życia.
 
– Siłę, obejmującą wytrzymałość fizyczną i emocjonalną, stale motywując klientów i zespół do kultywowania tych cech w zdrowy sposób.
 
– Szacunek dla innych, zwłaszcza kobiet, oraz wierność wobec powziętych zobowiązań, przy jednoczesnym odrzucaniu nieetycznych działań, takich jak zdrada czy kłamstwa.
 
– Duchowość: Praktykowanie wiary we własną godność, sens cierpienia, przebaczenia, miłości i radości (niezależnie od odłamu wiary).
 
– Edukację: Ciągłe dbanie o własny rozwój intelektualny, zarówno w skali jednostki, zespołu, jak i całej ewoluującej kultury.
 
– Pokorę: Umiejętność przyznania się do błędów i uczenie się na własnych doświadczeniach.
 
Nasza wizja:
 
Dążymy do utrzymywania oraz wzmacniania pozycji lidera na polskim rynku w dziedzinie rozwoju umiejętności międzyludzkich u mężczyzn, którzy chcą pełnić rolę świadomych liderów w swoich związkach, rodzinach i społecznościach.
 
Nasza wizja to stworzenie ogólnopolskiej społeczności tysięcy mężczyzn, którzy są zdecydowani na ciągły rozwój i dążą do osiągnięcia harmonii w życiu na każdej jego płaszczyźnie.
 
Chcemy, by nasi klienci nie tylko odnosili sukcesy w życiu osobistym i zawodowym, ale również tworzyli silne, zdrowe i wzajemnie wspierające grupy przyjaciół o podobnych wartościach. Poprzez nasze kursy, spotkania, mentoring, terapię i społeczność, zapewniamy narzędzia, które umożliwiają mężczyznom stawanie się lepszymi partnerami, przyjaciółmi i liderami, co przekłada się na zdrowsze, bardziej satysfakcjonujące życie dla nich samych, ich bliskich oraz całego społeczeństwa.

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać nagranie filmu:

[Ads] [VSL 2024] [RT - MOF] Wpisz adres e-mail aby otrzymać film (#68)

Twoje informacje są zabezpieczone 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać nagranie filmu:

[Ads] [VSL 2024] Wpisz adres e-mail aby otrzymać film

Twoje informacje są zabezpieczone 🔒

Wpisz swoje dane, na które chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Ads] Wpisz adres email i nr tel, aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

[Ads] Wyzwanie 21 dni - podaj e-mail

Wpisz dane do zamówienia:

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Social Media] Wpisz adres e-mail aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Ads] Wpisz adres e-mail aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒

Wpisz adres e-mail, na który chcesz dostać zaproszenie na bezpłatny trening oraz materiały:

[Ads] Wpisz adres e-mail aby obejrzeć szkolenie

Twoje informacje są w 100% bezpieczne 🔒